0tahG01S4Ny9rgMqoa1AeU0awAZ8veyCXxaGhzyS6Mw

Владислав Аль-Сайед – в QA за цікавими завданнями

Комп'ютери мені подобалися з дитинства, але минула робота не була пов'язана з ними. Коли випала нагода нарешті увійти в АйТі, я вибрав курси QA як можливість швидко підтягти потрібні навички.

IT - це цікаво, мізки в тонусі, уяву теж, спілкування з людьми в контрольованому кількості. Робота розробником занадто нудна - не для мене писати код і ось це все. Інша справа - тестувальник. Постійно нові проекти, які підстьобують цікавість і особистісний ріст!

Під час вивчення нової професії я б порадив уважно слухати, читати матеріал від викладача, максимально робити практичні завдання.

Навколо мене завжди було багато айтішників, так що саме вони порадили почати кар'єру з курсів. З перших занять я все сильніше занурювався в тему, шукав більше інформації і закріплював нові знання на практиці.

Вчитися з нуля самому набагато складніше, ніж в групі, а курси мотивують приходити, слухати, робити домашні завдання. При цьому головний недолік навчання вечорами - постійний брак часу, але, на щастя, це тимчасово. *сміється*

Дуже важливо мотивувати себе і знайти справжню мету. А то деякі думають, що тестувальник - це легко, курси пройду і буду працювати. Найголовніше, щоб ця справа була тобі важливо і цікаво.


LinkedIn

вернуться